Jak działamy

Jak działamy

Każda firma jest inna i dlatego potrzebuje reklamy idealnie dopasowanej do swoich potrzeb. Dzięki nam Twoja reklama w linkach sponsorowanych skutecznie dotrze do Twoich klientów, pozwalając Ci wyprzedzić konkurencję w drodze do sukcesu. Nasze działania składają się z kilku podstawowych etapów.

 

Analiza potrzeb i możliwości

Wspólnie przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy oraz możliwości, jakie niesie ze sobą reklama w linkach sponsorowanych. Zbadamy jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej odpowiedni i w jaki sposób najskuteczniej dotrzeć do grupy Twoich potencjalnych klientów.

Projekt reklamy

Po określeniu celów reklamy przedstawimy Ci projekt działań, który obejmuje: kryteria doboru użytkowników którym pokażemy reklamę, czas jej wyświetlania, słowa kluczowe oraz treści reklamowe. Korzystając z naszego doświadczenia tworzymy kampanie oparte ma Twoich potrzebachi przynoszące maksymalną korzyść.

Ewaluacja

W trakcie trwania całej kampanii na bieżąco sprawdzamy jej efektywność i aktualizujemy cele. W określonych odstępach czasu badamy jaki efekt przynosi kampania oraz określamy co należy zmienić, aby podnieść jej efektywność i osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Efekty

Dobrze przygotowana i poprowadzona kampania AdWords to gwarancja dobrych efektów dla Twojej firmy. Postawienie realnych i ambitnych celów reklamy a następnie ich osiągniecie w założonym terminie to klucz do sukcesu Twojej działalności.