Jak działamy

Jak działamy

Doradztwo

Współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy działalności firmy i sprawdzenia możliwości, jakie stwarza dla niej pozycjonowanie. Sprawdzamy  i doradzamy na jakie słowa kluczowe najlepiej pozycjonować stronę, aby dotrzeć do jak największej ilości zainteresowanych klientów. Korzystamy z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, aby pomóc Ci skutecznie wypromować Twój biznes.

Audyt

Kolejny krok to kompleksowy audyt strony Twojej firmy. Na tym etapie sprawdzamy jakie błędy występują na stronie i co należy poprawić, aby strona była przyjazna wyszukiwarkom i osiągnęła dobre pozycje.Efektem pracy jest szczegółowy raport potrzebnych zmian, które zostaną wprowadzone na stronie.

Ponieważ wysoka jakość audytu jest podstawą późniejszych efektów, na tym etapie sprawdzam:

  • Zgodność kodu strony ze standardami W3C
  • Jakość kodu źródłowego strony i ilość znaczących błędów
  • Poprawność wyświetlania się strony w przeglądarkach
  • Jakość i unikatowość treści na stronie
  • Meta dane widoczne dla robotów przeglądarek
  • Oraz wiele innych czynników wpływających na ocenę strony przez wyszukiwarki oraz na efektywność pozycjonowania

Po zakończeniu audytu przygotowuję szczegółowy raport zawierający wykaz błędów oraz rekomendowane sposoby ich rozwiązania.

Optymalizacja

Na tym etapie wprowadzamy na stronie niezbędne zmiany określone trakcie audytu. Po wprowadzenie zmian strona stanie się przyjazna wyszukiwarkom i szybciej osiągnie wysokie pozycje, ułatwiając Ci drogę do sukcesu. Zmiany wprowadzamy na Twojej stronie bez dodatkowych opłat.

Efekty

Po wprowadzeniu zmian rozpoczynamy pracę nad wyprowadzeniem Twojej strony na najwyższe pozycje. Korzystamy tylko z bezpiecznych metod, dzięki czemu strona nie zostanie zablokowana przez wyszukiwarki. Efekty pozycjonowania zazwyczaj pojawiają się po ok 2-3 miesiącach pracy.